Our range of products include 1-inch breeza ladder lock - durable plastic adjustable buckle, honda/ three ladder lock, safari heavy duty ladder lock - black & grey derlin adjustable buckle, 0.75-inch cheetah ladder lock - compact durable strap adjuster, bag ladder lock and pf026 1'' ultra ladder lock.
₹ 0.65 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Bag Lock |
| Size | 20 and 25mm |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Design | Standard |
| Usage/Application | School bags |
| Packaging Type | Packet |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 75 / Pack Get Latest Price
| Product Type | Bag Lock |
| Packaging Type | Packet |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Design | Standard |
| Usage/Application | bags |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Pack
₹ 0.95 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Bag Lock |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Usage/Application | bags |
| Packaging Type | Packet |
| Size/Dimension | 1 inch |
| Weight | 0.500 gram |
| Model Name/Number | NF0023 |
| Capacity | 50 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 70 / Pack Get Latest Price
| Size | 20mm |
| Material | Plastic |
| Brand | NF |
| Packaging Type | Packet |
| Color | Black |
| Usage/Application | school bags |
| Product Type | Bag Lock |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Pack
₹ 0.95 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Bag Lock |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Usage/Application | BAGS |
| Packaging Type | Packet |
| Size/Dimension | 1 INCH |
| Weight | 0.380 GRAM |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 85 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Bag Lock |
| Packaging Type | Packet |
| Size | 1 INCH |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Design | Standard |
| Usage/Application | BAGS |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 80 / Pack Get Latest Price
| Size | 1 inch |
| Material | Plastic |
| Type | lock |
| Color | White |
| Design | Standard |
| Usage/Application | bags |
| Finishing | fresh |
| Size/Dimension | 1 inch |
| Weight | 0.360 gram |
| Model Name/Number | NF0090 |
| Capacity | 20 kg |
| Product Type | Bag Lock |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Pack
₹ 80 / Pack Get Latest Price
| Product Type | Bag Lock |
| Type | ladder lock |
| Material | Plastic |
| Color | Golden yellow |
Minimum order quantity: 10 Pack
₹ 95 / Pack Get Latest Price
| Product Type | Bag Lock |
| Packaging Type | Packet |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
Minimum order quantity: 10 Pack
Vikas (CEO)
Niwar Corner
No. 5991, Nabi Karim, Shanker Market, Jhandewalan Road
New Delhi - 110055, Delhi, India