Pioneers in the industry, we offer double shell and wire from India.
₹ 35 / Piece Get Latest Price
| Type | Wire |
| Shape | Round |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Size/Dimension | 25 mm |
| Finishing | Matte |
| Brand | Imported |
| Size | 2 Foot-Wire Size |
| Length | 200 mm |
| Interface | Micro USB, Mini USB, USB |
| Thickness | 1.5 mm |
| Width | 15 mm |
| Weight | 30 g |
Minimum order quantity: 100 Piece
Vikas (CEO)
Niwar Corner
No. 5991, Nabi Karim, Shanker Market, Jhandewalan Road
New Delhi - 110055, Delhi, India